2024. március 31. Tisza-tavi evezés: az Északnyugati-átjáró
Vízitúra a Tisza-tavon: a Tisza-tó egyik legnagyobb kalandja! Találd meg az Északnyugati átjárót. Íme a tisza-tavi, különleges vízitúrák között is egy überkülönleges kenuzás. Amundsen leszel. Féregjáraton keresztül jutunk át a Poroszlói-medence déli felébe. Leírhatatlanul szép helyen kalandozunk majd, nem mellesleg olyan ösvényeken játszunk felfedezősdit, ahol gyakorlatilag senki, de senki nem jár. Kegyetlenül tuti.Poroszlón 10:59-kor a Fűzfa-kikötőben találkozunk. Wc, tájékoztató, felszerelésosztás, naptejezés, az aznap még kezdő vízitúrázók (be)tanítása, gyakorolás, kenuba pakolás után szállunk majd vízre.



Jelentkezés Tisza-tavi vízitúrára :
1. Kérünk szépen egy telefont, amikor eldöntöttétek a vízitúra időpontját.
+36209342760
2.
A tudnivalók, részvételi és szerződési feltételek megismerését követően az innen letölthető jelentkezési lapot kérjük kitöltve a tiszatura_vizitura@yahoo.com e-mail címre visszaküldeni.
3.
Kérjük a túradíj átutalását. Az utaláshoz az adatok:
Kedvezményezett: MediaComm Kft.
A számlaszám: 12001008-00106900-00100007
A megjegyzés rovatba kérjük a vízitúrára jelentkező számlázási címét (irányítószámmal), a túra időpontját (kezdőnap) és a helyszínt (Tisza-tó vízitúra), hogy ne ausztriai hegyi túránkon várjunk :).
(Pl.
9024 Győr, Tó-köz 115. 2024. 03. 31. Tisza-tó vízitúra)